Ruya-t

Rüyada tünel görmek

Rüyada tünel görmek , zararların telafi edilmesine , hataların affedilmesine ve yeni başlangıçlara delalettir.

Rüyada dar ve bunaltıcı tüneller görmek , korkularınızla yüzleşerek , büyütülecek bir sorun olmadığını algılayıp , korkularınızdan kurtulacağınıza delalettir.

Rüyada geniş ve ferah tünel görmek , yaptığınız bir hatanın affedileceğine , sizden hoşlanmayan bir insanın kalbini kazanacağınıza delalettir.

Rüyada tünele girdiğini gören kişi , sağlık sorunlarından yada zararlı alışkanlıklarından kurtulmak için çaba sarfetmeye başlar. Tünelden çıktığını gören kişi zararlı alışkanlıklar ve kötü davranışlardan kendini kolayca kurtarır.

Rüyada tünel içerisinde kapalı kalmak , tünelden çıkamamak , bir dostunuz ile ilgili yanlış anlaşılma sonucu yanlış düşünceler içine gireceğinize delalettir.

Rüyada tünel içinde koşmak , size verilecek ikinci bir şansı çok iyi değerlendirip başarılı bir iş yapacağınıza yada mutlu bir ilişki yaşayacağınıza delalettir.

Rüyada tünel kazıp kaçmaya çalıştığını gören kişi , bir suçunu başka bir kişinin üzerine yıkar ancak bundan vicdan azabı duyar.

Rüyada araba , tren yada herhangi bir araç ile tünelden geçmek , tehlikeli bir ortamdan yada insandan şansınız yardımı ile farkında olmadan ve zarar görmeden kurtulacağınıza delalettir.

Rüyada tünel yapıldığını görmek , tünel inşaatı görmek , uğramış olduğunuz zararların büyük bir bölümünü kısa süre içerisinde kapatacak bir insanla tanışacağınıza delalettir.

Rüyada kapalı tünel görmek , yakın zamanda tercih ettiğiniz bir yolun yanlış olduğuna ve başka bir yol yada çözüm aramanız gerektiğine delalettir.