Ruya-z

RÜYADA ZEYTİN GÖRMEK

Rüyada zeytin görmek barışmaya , sulhetmeye , ikna olmaya , zenginleşmeye ve kolay kazanca delalet eder.

Rüyada zeytin yemek , küs olduğunuz kişilerle aranızın  kısa zamanda düzeleceğine işarettir.

Rüyada zeytin yemek ,  kötü bir olayın yahut insanın istemeden vesile olacağı hayra ve iyiliğe delalettir.


Rüyada zeytinin çekirdeklerini ayırıp yemek , birbiri ile arası açık olan kişileri kendi çıkarınız için birleştirmeye , kavgalı iki kişinin durumundan yararlanıp ön plana çıkmaya delalettir.

Rüyada zeytini çekirdekleriyle birlikte yediğini görmek , riske girip kazanmaya delalettir.

Rüyada marketten hazır zeytin almak aile büyüklerini üzmüş olduğunuzu ve onların gönüllerini almanız gerektiğine yorumlanır. Rüyada zeytin alan kimse dargın olduğu kişi ile barışmak için ilk adımı atar.

Rüyada zeytin satmak , haklı olduğunuz bir konuda kalbini kıracağınız bir kimseye , çıkar için arabulmaya delalettir.

Rüyada  zeytin yapmak , çizmek yada kırmak , sürekli yardım aldığınız bir konuda kendinizi geliştirerek kendi ayaklarınız üzerinde duracağınıza , çıkarınız için yanınızda tuttuğunuz bir kişi ile yollarınızı ayıracğınıza delalettir.

Rüyada zeytin ağacı görmek , bolluk ve berekettir. Zeytin ağacı ne şekilde görülürse görülsün büyük bir servete kavuşmaya , kısa zaman sonra elde edilecek mal ve mülke , kimseye muhtaç olmadan yaşamını sürdürmeye delalettir.

Rüyada ağaçta görülen zeytin zenginliktir. Ağaçtan zeytin toplamak , zahmetsiz kazançtır.

Rüyada zeytin çekirdeklerini toprağa gömdüğünüzü görüyorsanız borçlarınızı rahatlıkla ödeyeceğinize işarettir. Gelirinizin artarak daha büyük harcamalar ve yatırımlar yapacağınıza delalettir.

Rüyada zeytin fidanı dikmek ,  hazır bir işi devralıp büyütmeye , kazancından emin olmaya , bereketli geçecek seneye , mahsülün çoğalmasına delalettir.