Ruya-s

Rüyada savaş görmek

Rüyada savaş görmek aile reisliği , babalık , dedelik ve yöneticilik olarak yorumlanır.

Rüyada görülen savaş , sizi etkilemeyecek yabancı iki devlet arasında ise , aile büyüklerinizden birisinin katılacağı başarılı sonuçlanacak bir sınav , bir terfi yada bir kazanç olarak yorumlanır.

Rüyada kendi ülkenizin savaşın içerisinde olduğunu görüp , savaşa katılmadan sadece izliyorsanız arkadaşlarınızdan birisinin sizi bir topluluğa katılmanız konusunda cesaretlendirip , orada kendinize örnek alacağınız bir insanla tanışacağınıza delalettir.

Rüyada savaş olduğunu televizyondan görüp izliyorsanız , abinizin , amcanızın yada kendinize yakın hissettiğiniz bir tanıdığınızın baba olacağına delalettir.

Rüyada savaşta galip geldiğini gören kişi yaptığı iş ile alakalı kendi yöneticisinin dahi üstünde olacağı bir yerden teklif alır.

Rüyada savaşta yenildiğini görmek aile büyüklerinden birinin , hakkınızda öğreneceği bir sırra ve bu yüzden bir süre sessiz kalacağınıza delalet eder.

Rüyada savaşın içinde kalıp nereye kaçacağınızı bilmez bir halde iseniz , sıkıntı duyduğunuz bir konuda babanızdan , dedenizden veya erkek bir büyüğünüzden yardım isteyeceğinize delalettir.

Rüyada savaşmak , Allah yolunda yapılması gereken amellere işaret eder , savaşma esnasında duyulan korku Allah korkusuna delalettir ve eksik bıraktığınız ibadetleri yapmanız konusunda cesaret kazanacağınıza işarettir.

Rüyada savaş esnasında duyulan patlama ve gürültüler ne kadar yüksek olursa , babanıza , öğretmeninize yada işyerinde yöneticinize duyacağınız güvenin o derece kuvvetli olacağına ve kendinizi güvende hissedeceğinize delalettir.

Rüyada savaşın içerisinde alevler içerisinde kalmak , çok yakın zamanda , çok önemli bir işte söz sahibi olacağınıza delalettir.null

Rüyada savaşta yaralanmak , otoritenizi sarsacak kötü niyetli bir arkadaşınız olduğuna , yaralılar görmek ise sizi çekemeyen ve açığınızı yakalamaya çalışan insanlara delalettir.

Rüyada savaş alanında ölüler görmek sizin için dua eden insanlara işarettir , ayrıca savaşta görülen ölüler arkanızdan kuyunuzu kazmaya çalışıp başarılı olamayan ve pes eden kimseler olarak ta tabir olunur.

Rüyada savaş çıktığını görüp askere gitmek için hazırlanan kişi babasından aldığı öğüdü dinleyip bu sayede insanlar arasında üst mertebeye çıkmayı başarır.