Ruya-p

Rüyada para görmek

Rüyada para görmek şansın dönmesi olarak yorumlanır. Kimi yorumlarda ise mevcut şansın tersine dönmesidir. Şansınız iyiyse kötü , kötüyse iyiye dönecek şeklinde tabir edilir.

Rüyasında para bulmak başladığınız bir işi yarım bırakacağınız anlamına gelir. Para bulan kimse para için çalışmak zorunda kalmaz.

Rüyada görülen kağıt para dünyevi zevkler uğruna zamanını harcamaya , bu tarz kişilerle tanışmaya , zevke sefaya delalet eder.

Rüyasında kağıt para gören kişinin kısmeti değişir.

Para görmek çoğu tabirde şanssızlık olarak geçse de , madeni para rüyaları ise tam aksine şansınızın artacağına işaret eder.

Altın , gümüş , bakır yada değerli metallerde yapılmış para bulmak , saymak yada harcamak önceden uğradığınız zararları telafi edeceğinize delalet eder.

Rüyada paraları yakıp alev saçtığını görmek geçici süre ile çevrenizde itibar kazanacağınıza delalettir.

Birisine borç para verdiğinizi görmek bir yakınınızın kalbini kırdığınız , birisinden borç para almanız ise hayal kırıklığına uğrayacağınız anlamına gelir.

Para saymak hakkınızda dedikodu yapıldığına , paraları sayarken bir türlü kafanız karışıyor ise başladığınız bir işten vazgeçeceğini anlamına gelir.

Rüyasında para çıkardığını görmek ise dinen yasaklı işlerle uğraşmak olarak yorumlanır. Dünyevi zevklerle geçirilecek zamana delalet eder.