Kripto Para

Fet coin nedir , arzı ne kadar

FET Coin Nedir?

FET Coin, Fetch.ai projesinin yerel tokenıdır. Fetch.ai, yapay zeka (AI) ve makine öğrenimi teknolojilerini kullanarak otonom “akıllı” ajanlar geliştirmeyi amaçlayan bir projedir. Bu ajanlar, veri paylaşımı, optimizasyon, ve otomasyon gibi görevlerde kullanılır. FET Coin, bu ekosistemde işlemleri gerçekleştirmek, ağın güvenliğini sağlamak ve katılımcıları ödüllendirmek için kullanılır.

Arzı

FET Coin’in toplam arzı 1,152,997,575 adettir. Dolaşımdaki arz miktarı ve diğer ilgili detaylar, çeşitli kripto para izleme sitelerinde ve Fetch.ai projesinin resmi kaynaklarında bulunabilir.

Sahibi

Fetch.ai projesinin CEO’su ve kurucu ortağı Humayun Sheikh’tir. Proje, birçok yetenekli geliştirici, mühendis ve araştırmacıdan oluşan bir ekip tarafından desteklenmektedir.

Hangi Ülkenin

Fetch.ai, Birleşik Krallık merkezli bir projedir. Şirketin merkezi Cambridge, İngiltere’dedir.

Hangi Ağda

FET Coin, başlangıçta Ethereum ağı üzerinde bir ERC-20 tokenı olarak piyasaya sürülmüştür. Ancak, Fetch.ai kendi bağımsız blokzincirini (Fetch.ai blokzinciri) geliştirmiştir ve FET Coin, bu ağda da çalışmaktadır. Fetch.ai ağı, Tendermint tabanlı bir konsensüs mekanizmasına sahiptir ve yüksek ölçeklenebilirlik ve hız sunar.

Fetch.ai ve FET Coin hakkında daha fazla bilgi edinmek için projenin resmi web sitesini ve diğer resmi kaynakları inceleyebilirsiniz:

• Fetch.ai Resmi Web Sitesi: https://fetch.ai