Ruya-d

Rüyada domuz görmek

Rüyada domuz görmek ,istediğiniz konuların hızlı bir şekilde sonuç vereceğine , işinizi görmek için adil olmayan yöntemleri deneyeceğinize delalet eder.

Rüyada domuz eti yediğini görmek , etrafınızdaki insanlara dikkat etmeniz gerektiğine , sizi uzaktan izleyen birilerinin olduğuna , harama özendirmeye çalışacak sizin yerinize geçmek isteyecek kişiler olduğuna işarettir.

Rüyada domuz öldürmek ,  önünüze çıkan fırsatları değerlendirmenizi engelleyen bir kimseye yahut nasipsiz bir dostunuz nedeni ile sizinde nasibinizin kapandığına delalettir.

Rüyada domuz yavrusu görmek , bir sırrınızın bir akraba veya arkadaşınız yüzünden ortaya çıkacağına ve sizi zor durumda bırakacağına delalettir. Domuz yavrusu görmek bazı tabirlerde tehdit ve zorlukla başkasının malını elde edeceğinize yorumlanır.

Rüyada domuzu kestiğini görmek , bir arkadaşınızla tartışacağınıza , sizi küçük düşürmek isteyecek bir yakınınızı erken davranarak safdışı bırakacağınıza delalettir.

Rüyada domuz avladığınızı görüyorsanız ,  bir yakınınızı kaybedeceğinize ve bu olayın sizi çok yıpratacağına , verdiği  zararını fark etmediğiniz bir kişinin yokluğunda gerçekleri farkedeceğinize delalettir.

Rüyada domuzdan kaçtığınızı görmek , pahalı bir eşyanızı kaybedeceğinize ve çok fazla aradıktan sonra hiç düşünmediğiniz bir yerde bulacağınıza işarettir.

Rüyada domuzun yaralandığını görmek , işinizden ayrılacağınıza ve yeni bir iş bulma konusunda zorlanacağınıza , kötülük yaptığınız bir kişiden yardım isteyeceğinize delalet eder.

Rüyada domuzun avlandığını görmek , gayrimüslimlerin yaşadığı yeni yerler görmek istediğinize ve bu isteğinizi kısa sürede gerçekleştireceğinize işarettir.

Rüyanızda domuzun sizinle konuştuğunu görmek , bir yakınınızın düğün haberini alıp yola çıkacağınıza , yakınlarınıza yapacağınız ziyaretler sırasında gerçek yüzünü tanıyacağınız insanlara delalet eder.null

Rüyada kendini domuz olarak görmek , müslüman olmayan kişiden yahut üzerinde ah olan bir mülkü satın alacağınıza işarettir.

Rüyada domuz beslemek , evinizi değiştireceğinize ve taşındığınız yerde tanışacağınız kişilerle çok iyi anlaşacağınıza , dinin buyruklarına uymayan işleri yapmaya devam ettiğinize işarettir.

Rüyada evinize domuz girdiğini ve size saldırdığını görmek , evinizi değiştireceğinize , haneye giren haram paraya , aile içinde yanlış kişiler ile dostluk kuran bireyler olduğuna delalettir. Evdeki domuz , haram ancak bol para ve servete delalettir.

Domuzun sizi yaraladığını görmek , aile içinde kötü bir olay yaşanacağına , fakat arkadaşlarınızın kötü gününüzde yanınızda olacağına işarettir.