Ruya-e

Rüyada etek görmek

Rüyada etek görmek , yolculuğa , kazanılacak paraya , kötü bir alışkanlıktan , bağımlılıktan yahut takıntılardan kurtulmaya delalettir.

Rüyada etek giymek , hayırlı bir konuda kısa süreliğine şehir dışına çıkacağınıza , yeni tanışacağınız bir kişisayesinde eski bir yaranızı saracağınıza delalettir. Etek giymek , bağımlılıktan kurtulmaya delalettir.

Rüyada etek çıkarmak , sevmediğiniz bir kimsenin buyruğuna girmeye , kendinize güveninizin eksik olduğuna delalettir. .

Rüyada etek dikmek , kendinize güveninizin artması ile göstereceğiniz başarıların ardından gelecek kazançlara delalettir. 

Rüyada etek diktirmek , aile içinde yaşanılan maddi sorunların aileye sonradan katılan bir kimse sayesinde aşılacağına , zor gözüken bir işe talip olmaya delalettir. 

Rüyada etek kesmek , çocuklarınız veya yaşça küçük kişilerin size bir konuda yardımlarının dokunacağına , uzun vadeli bir borca girerek mal sahibi olmaya delalettir.

Rüyada etek yırtmak , etek kesmek , kısa zamanda sağlığınızla alakalı tıbbi yardım alacağınıza , ısrarla takip ettiğiniz bir konuda iyi bir sonuç alacağınıza , düzenli bir alışkanlığınızın işe yarayacağına delalettir.

Rüyada etek yıkamak , isteksizce girdiğiniz bir ortama zamanla alışarak kalıcı olacağınıza delalettir.