Ruya-t

Rüyada tuvaletini yapmak

Rüyada tuveletini yaptığını görmek , kazanca , başarıya , berekete delalettir. 

Rüyada büyük tuvaletini yaptığını gören kişi , girdiği bir mücadelede rakiplerinden önce sonuca ulaşıp başarılı olur.

 Küçük tuvaletini yaptığını gören kişi , bir işe , çalışmaya , yada sınava erkenden hazırlanmaya başlayıp , rakiplerinden daha başarılı sonuçlar elde eder. 

Rüyada tuvaletini yapmakta zorluk çekmek , yada yapamadığını görmek katılacağınız bir görüşmeye geç kalacağınıza ve bu nedenle maddi zarara uğrayacağınıza delalettir.

Rüyada tuvaletini altına yaptığını görmek , yapmaktan zevk duyduğunuz bir uğraşınızı , iş haline getirip , tahmin edemeyeceğiniz kadar kazanç sağlamaya delalettir.

Rüyasında herkesin gözü önünde tuvaletini yaptığını gören kişi , herkese yararlı olacak bir hizmette bulunup çevresinden övgü kazanır.

Rüyasında denizin , gölün , havuzun yada bir su birikintisinin içerisinde tuvaletini yaptığını görmek , hanenizde nimetin bol olacağına delalettir.

Rüyasında büyük tuvaletini yaparken başka bir nesne yada hayvan çıkardığınızı görmek , düzenli gelirinizden daha fazla olacak yeni bir düzenli kazanca işarettir.

Rüyada tuvaletini yaparken gaz çıkarmak , çok sesli ise başarınızın herkes tarafından takdir göreceğine , sessiz gaz çıkarmak ise başarınızın sadece aile ve akrabalarınız tarafından takdir edileceğine delalettir.

Rüyada tuvaletini evin ortasında yaptığını gören kişi , sahip olduğu bir sanatı , bir yeteneği ailesinden bir birey ile paylaşıp ona destek verir.