Rüya_A_Harfi

Rüyada ayna görmek

Rüyada ayna görmek , saflık , iyi niyet ve tevazuya delalettir.

Rüyada ayna görmek , iyi niyet ve yardımseverliğiniz sayesinde çevrenizin takdirlerini kazanacağınıza , siz istemeden birçok insanın size fırsatlar ve ayrıcalıklar tanıyacağına delalettir.

Rüyada çerçeveli ayna görmek , büyük bir servete , değerli mal ve eşyalara kavuştuğunuz halde yaşadığınız ortamı değiştirmeden mütevazi bir hayat yaşamaya devam edeceğinize delalettir.

Rüyada aynaya bakmak , sizi sınayan insanların oyunlarını hissederek , buna göre hareket edeceğinize delalettir. Aynaya bakmak kimi tabirlere göre , yaşantısına özeneceğiniz bir kimse ile tanışmaya , hayran olduğunuz bir kimseyi takip ederek yaşam tarzınızı değiştirmeye delalet eder.

Rüyada aynaya baktığı halde kendisini görememek , hata yaptığınızı düşündüğünüz bir konuda hata yapmadığınızı öğreneceğinize , aynaya baktığı halde başkasını görmek , bir hatanızı yada borcunuzu üstlenecek vefakar bir dosta delalet eder.

Rüyada ayna kırmak , rakibinizi alt etmek yada bir işin üstesinden gelmek için kuralların dışına çıkmanız gerektiğine , kırık ayna görmek , hileye başvuracak bir rakibin zaafınız olan bir konuyu ön plana çıkaracağına delalettir.

Rüyada ayna silmek yada temizlemek , yaptığınız iyilik ve yardımların meyvesini toplayacağınıza , sizin yaptığınız bir iyiliğe  , ailenizin fayda göreceği bir karşılık alacağınıza delalettir.

Rüyada ayna almak , tanımadığınız bir kişiden duyacağınız övgü dolu sözlere , birine ayna vermek , yada hediye etmek , yaşça küçük bir kimseye hayranlık duymaya , bu kişiden ilham alıp uzun zamandır çözemediğiniz bir sorunu kolayca çözmeye delalettir.

Rüyada ayna alınıp satıldığını görmek , kimi tabirlere göre , çıkar için söylenen yahut işitilen sahte iltifatlara delalet eder.

Rüyada ayna asmak  , uzun zamandır size ilgi duyan bir kimsenin bunu yakın zamanda  size hissettireceğine , dirlik ve düzeni bozulmuş bir iş için kurtarıcı olarak davet alacağınıza delalet eder.