Rüya_A_Harfi

Rüyada ayran görmek

Rüyada ayran görmek , memleket hasreti çekmeye , aileden uzaklaşmaya delalettir.

Rüyada ayran içmek , iş veya okul ile alakalı şehir değişikliği yapacağınıza ve bu değişiklik nedeniyle ailenizden bir süre uzak kalacağınıza işarettir.

Ayran yapmak , uzun süre ailenizden uzak kalacağınıza ve bu süre içinde aileye katılacak kişilere işarettir. Ayran yapan bir kimse görmek , hayırlı haber veya kişilere delalettir.


Rüyada ayran dağıtmak , aile içinde yakın olduğunuz bir kimseye özlem duyduğunuza ve bu özlemi kısa süre içinde gidereceğinize delalettir. Ayranı kalabalığa dağıtıyorsanız , uzakta olan bir akraba veya arkadaşınızla uzun bir telefon görüşmesi yapacağınıza veya o kişiden haber alacağınıza delalettir.

Rüyada ayran içmek , şehir değişikliği yapacağınıza ve bu değişiklik sayesinde zamanla elinize hayırlı bir para geçeceğine delalettir. Ayran içen bir kimse görmek , eğitiminiz nedeniyle kısa süreliğine şehir değiştireceğinize ve bu nedenle ailenizden uzak kalacağınıza delalettir.

Ayran çalkalamak , aile büyüklerinizle yapacağınız bir yolculuğa ve bu yolculuk sırasında harcayacağınız paralara yorumlanır. Ayran çalkalayan birini görmek , elinize geçecek paralara delalettir.

Rüyada ayran karıştırmak , elinize geçecek toplu paralara ve bu paraları paylaşacağınız aileden bir kimseye işarettir.

Ayran ikram etmek , aile içi bir sebepten dolayı kısa bir yolculuğa yorumlanır. Ayran ikram edilen kişiyi tanıyorsanız , uzakta olan bir akrabanızla görüşeceğinize ve birlikte vakit geçireceğinize işarettir.


Rüyada tuzlu ayran , tamamlanacak başarılı işlere ve bu başarılar sayesinde kazanılacak paralara delalettir. Tuzsuz ayran görmek , bir akrabanıza iş konusunda yardım edeceğinize ve kazancına ortak olacağınıza delalettir.

Rüyada ayranın tadının ekşi olmadı , sahip olacağınız ve size şans getirecek kıymetli bir eşyaya delalettir. Ekşi ayran içmek , bir kimseye hediye edeceğiniz bir mala işarettir.