Ruya-e

Rüyada ezan sesi duymak

Rüyada ezan sesi duymak , mutluluk , ferahlık ve sağlığa delalettir.

Rüyada ezan sesi duymak , ezan okunduğunu duymak , hayallere kavuşmaya , uzak diyarlardan gelecek ve hayatınızı değiştirecek bir kimseye yada müjdeli bir habere delalettir.

Rüyada ezan sesi ile uyanmak , yalan ve yanlış işlerle uğraşan kişilere özeneceğinize ancak bu kişilerin başlarına açtıkları belalara şahit olarak kısa sürede hatanızdan döneceğinize delalettir. 

Rüyada bir çocuğun yahut bebeğin ezan okuduğunu görmek , kötü bir kimseden yada bir düşmandan alacağınız çok hayırlı bir habere delalettir. 

Rüyada ezanın yarım kalması , çıkacağınız bir yolculuktan erken dönmeye , ilerisi için yaptığınız bir planı öne almaya delalettir.

Rüyada ezan okuyan kişi , rakiplerinin kıskançlıklarına ve çıkardığı engellere rağmen kimseden korkmadan ve çekinmeden , göstere göstere başarıya koşar. Ezan okumak ilahi aşka , manevi rahatlığa da delalet eder. 

Rüyada ezanı ağlayarak okumak , kendini bir davaya adamaya , bazı tabirlere göre ise karşılıklı yaşanacak büyük bir aşka delalettir.

Rüyada ezanın okunduğu yer neresi ise o yere huzur ve mutluluk hakim olur. Evde duyulan ezan sesi büyük mutluluğun habercisidir. İşyerinde duyulan ezan bol para , mal ve mülke , okulda duyulan ezan terfi almaya , iş bulmaya yahut kira geliri elde etmeye , sokakta , parkta duyulan ezan keyifli geçecek seyahatlere ve gezilere çıkmaya , tarlada , bağda , bahçede duyulan ezan , mahsulde berekete , kuraklığın sona ermesine , lidersiz kalmış bir topluluğa liderlik etmeye delalettir.null

Rüyada dağlardan gelen ezan sesi , çevrenizde size tutunmak isteyen ancak yüz vermediğiniz kimseler olduğuna , şans vermeniz halinde sizin de mutlu olacağınız delalettir. Bulutlardan yada gökten gelen ezan sesi , şans oyunlarından yahut bir çekilişten kazanılacak büyük miktarda mal yada paranın işaretidir. 

Rüyada kilisede , havra da yahut başka dinlere ait ibadethanelerde ezan okunduğunu görmek , taş kalpli bir yöneticinin kalbinin yumuşamasına , affedilmeyecek bir hatayı telafi etmek için size beklemediğiniz bir şans tanınacağına delalettir.

Rüyada ezanı dalga geçerek , şarkı okur gibi , şiir okur gibi okumak yada okunduğunu görmek , kendinize çok güvendiğiniz bir konuda çok basit bir hata yapacağınıza ve güveninizin sarsılacağına delalettir.