Ruya-e

Rüyada evrak görmek

Rüyada evrak görmek , merhamete , bağışlamaya , bağışlanmaya , küslüklerin sona ermesine delalettir.

Rüyada evrak imzalamak , arkadaşınızın size söylediği bir söz veya yaptığı ters bir harekat sonucunda yaşanan gerginliğin son bulacağına işarettir.

Rüyada evrak çantası görmek , akraba ilişkilerinde yaşanılan sorunların kısa süre içinde yapacağınız bir konuşma sayesinde biteceğine yorumlanır. Rüyada evrak çantasını taşıdığını veya içine eşya koyduğunu görmek , yatılı misafire delalet eder.

Evrak kaybetmek , bir yakınınızdan söylediğiniz bir söz yüzünden özür dileyeceğinize ve aranızda sorun kalmayacağına yorumlanır. Evrak kaybedip daha sonra bulduğunu görmek , yakın olduğunuz bir akrabanız ile paylaşacağınız sorunlarınıza , dertleşmeye işarettir.

Evrak dosyalamak , ailenizle birlikte çıkacağınız kısa fakat dinlendirici bir seyahate , bu seyahat sırasında aklınızda ki soru işaretlerini aile büyükleriniz yardımıyla çözeceğinize işarettir.

Evrak dosyası görmek , aile büyükleriniz ile yapacağınız bir konuşma sırasında bazı sırların ortaya çıkacağına ve bu durumun az da olsa size sıkıntı yaşatacağına işarettir.

Evrak hazırlamak , arkadaşlar arasında yanlış anlaşılmalar yüzünden ayrılıklar , uzaklaşmalar olacağına fakat bu durumun kısa süre de düzeleceğine delalet eder.null

Evrak doldurmak , yeni bir arkadaş ortamına gireceğinize ve bu kişiler ile ilk andan itibaren iyi ve sorunsuz bir iletişimiz olacağına yorumlanır.

Rüyada evrak mühürlemek , bir organizasyon için maddi konuda sizi fazla sarsmayacak harcamalar yapacağınıza işarettir.

Rüyada evraklarla uğraşmak , yakın bir arkadaşınızın daveti üzerine bir yolculuğa çıkacağınıza ve yolculuk yaptığınız yerde kısa süreliğe misafir olacağınıza delalettir.