Ruya-i

Rüyada itfaiye görmek

Rüyada itfaiye görmek, ilime merak duyarak kendini geliştirmekle, bilgi seviyesini üst noktalara taşımakla yahut bilgiye açlık duyarak sürekli yenilik aramakla delalet eder.

Rüyada itfaiye aracı görmek ya da itfaiye arabası görmek,yüksek mevki, makama ulaşmakla, bunun için engelleri aşmakla ve olumsuz şartların üstesinden gelmekle delalettir.

Rüyada itfaiyeci görmek ya da itfaiye eri görmek, eski bir arkadaşıyla uzun yıllar sonra karşılaşmaya veya eski arkadaşıyla var olan küslüğü sona erdirmeye delalettir.

Rüyada itfaiye sireni görmek, iş yerinin kapanmasına veya evin taşınmasına delalet eder.

Rüyada itfaiye sireni işitmek, ortamdaki huzursuzluk, rahatsız edici konuşmalar ve dedikodulara delalet eder.

Rüyada itfaiyeci olmak, hatalarından ders çıkaran, özeleştiri yapabilen, makul ve mantıklı insana delalettir.

Rüyada itfaiye hortumu görmek, tatil planının sekteye uğramasına, keyfin kaçmasına yahut beklenmeyen tatsız habere delalet eder.

Rüyada itfaiye uçağı görmek, özel ve iş hayatında basamakları süratli ve emin adımlarla tırmanmaya, hızlı yükselmeye, destek alarak kendine tepe noktalarda yer edinmeye delalet eder.

Rüyada itfaiye istasyonu görmek, mülk sahibi olmaya, kira geliri elde etmeye, satıştan kar yapmaya delalet eder.

Rüyada kırmızı itfaiye görmek, yüksek seviyeli mektebe girmekle yahut oraya eğitimci olarak katılmakla delalettir.null

Rüyada yangın ve itfaiye görmek, ayrılığa, şehir değiştirmeye, yeni muhite taşınmaya delalet eder.

Rüyada itfaiye arabasına binmek, kolay dolduruşa gelen ve başkalarınca kullanılan saf kimseye veya değerini yitiren, özelliğini kaybetmiş eşyanın elden çıkmasına delalettir.

Rüyada itfaiye merdiveni görmek, kurulan ailenin yeni bireylerle genişlemesine, kalabalık aileye gelin gitmeye delalet eder.

Rüyada itfaiye çağırmak, güven bunalımı yaşanan döneme girmekle yahut stres altında kalarak sağlığını kaybetmeye delalet eder.