Ruya-i

Rüyada izci görmek

Rüyada izci görmek, birini veya bir grubu, takip etmeye, izlemeye, peşinden koşmaya, arkasından gitmeye veya daha önce gidilen yolda ilerleyerek hedefe varmaya delalettir.

Rüyada izci olmak, haksızlığa uğradığı bir konuda kendini aklamaya çalışmakla veya cezasını tamamlayarak sosyal hayata dönen mahpusa yahut vazifesi gereği evinden ayrı kalan kimsenin evine dönmesine delalet eder.

Rüyada izci marşı söylemek, hayalperest olmakla, uçuk kaçık imkanı zor fikirlere sahip olup onların peşinden koşmakla delalettir.

Rüyada izci andı etmek, inandığı din için yapılan hayırseverliğe, sevap kazanma çabasına delalet eder.

Rüyada izci kampı görmek, okulda veya işte yaşanan nahoş olaya, üzücü bir havadise ya da beklenmedik öfke patlamasına delalettir.

Rüyada izci çadırı görmek, önemli bir gün için hazırlık yapmaya, mutluluk veren bir faaliyet için koşuşturmaya ve kendini bu işe adamaya delalet eder.

Rüyada izci üniforması görmek ya da izci kıyafeti görmek,devlet kapısına bir işin düşmesine, iş görmek için sıra beklemeye delalettir.

Rüyada izci fuları görmek, ailenin birlik olmasına ve bütün olarak çevreye dirayetli görünmeye, olaylar karşısında tek vücut olarak sıkıntıları aşmaya delalettir.