Ruya-d

Rüyada düğün görmek

Rüyada düğün görmek , aile büyüklerine ve onlarla ilgili gelişmelere yorumlanır.

Rüyasında kendi düğününü gören kişiye aile büyüklerinden bir miktar maddi yardım gelir.

Rüyasında bir yakınının düğününe gittiğini görmek , aile büyüklerinin kendisinden ilgi beklediklerine , gittiği düğünün kimin olduğunu bilmediğini görmek ise aile büyüklerinin kendisinden memnun oldukları şeklinde yorumlanır.

Rüyada görülen düğün davetiyesi , hasta olan bir akrabasının kısa sürede sağlığa kavuşacağına delalettir.

Rüyasında kendi düğününden kaçtığını gören , büyük bir fırsat kaçırır , başkasının düğününden kaçtığını gören ise başaramayacağını sandığı bir olaydan başarıyla çıkıp yüklü bir kazanç sağlar.

Rüyasında düğün alışverişi yaptığını görmek , mahsulde bolluğa , evlatta saygı görmeye , büyüklerinden sevgi görmeye delalettir.null

Rüyasında düğün hazırlığı yaptığını , düğün telaşı içerisinde olduğunu gören kişi , kendi kardeşlerinin ve arkadaşlarının lideri olur.

Rüyasında insanları düğüne davet etmek , yada birisi tarafında düğüne davet edilmek , ahiret hayatında yaşayacağı mutluluk olarak tabir edilir.

Rüyasında düğünde oynamak , halay çekmek ise büyüklerinin hayır duasını aldığına , ters giden işlerinin bir anda düzeleceğine işarettir.

Rüyada düğünden vazgeçmek , yapacağı ticari bir faaliyette edeceği zararın bir akrabası tarafından karşılanacağına delalettir.