Rüya_A_Harfi

Rüyada ayakkabı görmek

Rüyada ayakkabı görmek , kazanılacak paralara veya sahip olunacak değerli eşyalara delalettir. Bir başka rivayete göre ayakkabı , yolculuğa delalettir.

Ayakkabı giymek , aile içinden yakın olmadığınız fakat zorunluluk nedeniyle yardımcı olacağınız kişilere veya bu kişiler ile yapacağınız yolculuğa işarettir.

Ayakkabı çıkarmak , bir kimseden göreceğiniz yardıma işarettir. Ayakkabı çıkaran birini görmek , borçlarınız olduğuna ve bu borçlarınızı kısa süre içinde kapatacağınıza yorumlanır.

Yeni , rahat ayakkabı görmek , tatil amacıyla çıkacağınız seyahate ve bu seyahat sırasında duyacağınız hayırlı ve sizi mutlu edecek hayırlı haberlere işarettir.

Eski , yırtık ayakkabı görmek , iş nedeniyle yapacağınız yolculuğa ve yorucu , yoğun zamanlara işarettir.

Ayakkabı satın almak , kazanacağınız ve hayırlı bir yer veya kimse için kullanacağınız paraya işarettir.

Ayakkabı satmak , kendinizi kötü hissettiğiniz zamanda bir arkadaşınızla yapacağınız konuşma sayesinde içinizdeki sıkıntılardan kurtulacağınıza delalet eder.

Deri ayakkabı görmek , hayırlı bir olay nedeniyle kısa bir yolculuğa çıkacağınıza yorumlanır. Deri ayakkabı giymek , evliliğe veya aile içindeki sorunların biteceğine yorumlanır.

Ayakkabıyı ters giymek , kazanacağınız paralara ve bu paralar sayesinde sıkıntılarınızdan kurtulacağınıza delalettir.

Ayakkabının çalınması veya kaybedilmesi , aile büyüklerinizle yapacağınız keyifli sohbetlere ve bu kişilerden alacağınız fikirlere işarettir.

Ayakkabının dar olduğunu görmek , katılacağınız bir organizasyon sırasında ortamda ki kişilerin sizin işinizi ve ilişkinizi konuşacaklarına delalettir.

Rüyada ayakkabı aramak , sahip olacağınız paraların kısa süre içinde elinizden çıkacağına işarettir. Rüyada ayakkabı arayan birini görmek , kazanacağınız ve sizi sıkıntılardan kurtaracak paralara işarettir.
 

Ayakkabı denemek , sahip olduğunuz bir eşyanızı veya malınızı bir arkadaşınızla paylaşacağınıza yorumlanır. 

Rüyada ayakkabı yıkamak , partnerinizle yaşayacağınız keyifli anlara delalet eder.Rüyada ayakkabı yıkayan birini görmek , aile bireyleriyle olan ilişkilerinizin daha kuvvetli olacağına ve iletişiminizin daha sağlıklı olacağına delalettir. 

Ayakkabı temizlemek , evinize gelecek yatılı misafire delalettir. Ayakkabı temizleyen birini görmek, uzun zamandan beri görmediğiniz arkadaşlarınızla karşılaşacağınıza işarettir.


Rüyada ayakkabı bağlamak , işinizde yükseliş göstereceğinize ve bu yükseliş sayesinde maddi durumunuzun daha iyi olacağına işarettir.